1      KLASIKINĖ VIRTUVĖ

 
Išskirtinio dizaino virtuvė iš dažytos MDF plokštės. Prabangos įspūdį kuria raižiniai, stiklo durelės, keramikinės rankenėlės, pinti fasadai. 

 

 

   2         KLASIKINĖ VIRTUVĖ
 
Skandinaviško stiliaus baldai iš dažytos plokštės.
Karnizai, dekoratyvios durelės ir kolonos, pastelinės spalvos – šiuos dizaino elementus ypač pamėgo norvegai ir švedai.
 

           3  KLASIKINĖ VIRTU
 
Solidūs, klasikiniai baldai. Prabangūs, pagaminti iš natūralaus ąžuolo.
 

        4         KLASIKINĖ VIRTUVĖ

 
Mėgstantiems industrinį stilių, nestandartinius sprendimus patiks ši virtuvė, pagaminta iš dažytos plokštės. Čia visos detalės šiuolaikiškos ir originalios: ąžuolo lentynos, netradicinės formos rankenėlės, plonas stalviršis.
 

   5        KLASIKINĖ VIRTUVĖ

 
Šio baldų komplekto fasadai pagaminti iš prabangiai, tačiau jaukiai atrodančios balintos ąžuolo medienos. Jaukumo, švaros įspūdį kuria ir dažytas stiklas.
 

   6        KLASIKINĖ VIRTUVĖ

Kompaktiška virtuvė su klasikos elementais. Integruota buitinė technika, šviesios spalvos, virtuvinė „sala” su pusbariu- puikus sprendimas ieškantiems virtuvės mažoms erdvėms.

 

   7        KLASIKINĖ VIRTUVĖ

Moderni klasika, kur neutralios baldų spalvos papildomos ryškiomis keramikinėmis plytelėmis bei ąžuolo masyvo stalviršiu. Virtuvės centre įrengta salelė – tai ir valgomasis stalas visai šeimai, ir talpus sandėlis maisto produktams.

 

 

   8       KLASIKINĖ VIRTUVĖ

Šviesios spalvos virtuvė su filingais puikiai dera su stiklo durelėmis ir netikėta sienele, kuri pagyvina interjerą. Didelis gartraukis puikiai paslėptas, išlaikant klasikinį stilių.

 

    SUDOMINO? SUSISIEKITE