Išskirtinio dizaino, atitinkančios kiekvieno kliento poreikius – spintos, drabužinės, prieškambario baldai, stumdomųjų durų sistemos. Spintos gaminamos pagal individualų užsakymą, gali būti pritaikomos prie jau esančio namų stiliaus. Naudojamos įvairios medžiagos: laminuota medžio drožlių plokštė, dažytas MDF, natūralios medienos lukštas arba medžio masyvas. Spintose galima integruoti stiklą, pritaikyti apšvietimą, derinti su kitomis dekoro detalėmis.

 

 

Spintų fasadai – modernūs, blizgantys, rankenos – išpjautos. Šiuolaikiškas dizainas puikiai tinka prie daugelio interjerų. Fasadas gali būti dažomas įvairiomis spalvomis, taip derinant prie namuose esančių spalvų, tonų.

 

Minimalistinis stilius su klasikos elementais – naujausia mados tendencija. Pilka spalva ir durų filingai plačiai paplitę Skandinavijoje, o dabar ir Lietuvoje.

 

Klasikinio dizaino spinta su durų filingu ir elegantiškomis rankenėlėmis. Itin talpi ir puikiai papildanti klasikinį namų stilių.

 

Laminuotos medžio drožlių plokštės spintos fasadas – modernus, šiuolaikiškas, minimalistinis. Lengvai įkomponuojamas įvairiose erdvėse.
 

Prieškambario spinta integruota nišoje. Baldų ir sienų spalvos vienodos, nėra nereikalingų detalių. Vidaus išplanavimas atitinka kliento poreikius – tai lentynų, kabyklų ir vidinių stalčių kombinacija.

 

 

Drabužinės tampa neatsiejama daugelio šiuolaikinių interjerų dalimi. Puikiai išpildyta erdvė,  paverčia drabužinę vienu jaukiausiu namų kampelių.

 

Prieškambario spinta talpina ne tik šeimininkų drabužius – joje atsiras vietos ir svečių rūbams. Pilkos spalvos baldai su klasikos motyvais – akcentas baltame interjere.

 

 

    SUDOMINO? SUSISIEKITE