SVETAINĖ – tai erdvė, kurioje šeima praleidžia daugiausiai laiko. Svarbu, kad joje būtų jauku ir malonu, kad norėtųsi sugrįžti… Galime pasiūlyti įvairių formų, spalvų svetainės baldus, derančius prie namų interjero. 

 

Lentynos – neatsiejama kiekvienų namų dalis. Jos talpina ne tik knygas, bet ir nuotraukas, kitus prisiminimus. Atviros lentynos labai svarbu taupant vietą erdvėje, jos kompaktiškos, užima nedaug vietos.
 

Minimalistiniai durelių filingai – naujausia tendencija, žmonėms mėgstantiems skandinavišką stilių. Baldai neapkrauti, įsiliejantys į aplinką. Puikiai dera prie įvairaus interjero.
 

Faneruoti baldai įsilieja į kambario aplinką. Tamsios spalvos baldai kontrastuoja su šviesios spalvos sienomis. Siena atrodo tarsi padengta plokšte, tačiau išties slepia spinteles.

 

Interjero autorė Jovita Jankauskienė
Fotografas  Leonas Garbačauskas
 

Klasikinis interjeras ir švelnios spalvos. Svetainės spinta pagaminta iš natūralaus ąžuolo lukšto, viršus puoštas karnizu. Spinta – be nugarėlės, tad matosi fragmentai esantys ant sienos. Tokio tipo baldai – ypatingai mėgstami skandinavų.
 

Modernūs baldai iš ąžuolo lukšto su sienų apdailos plokštėmis. Tamsios spalvos  suteikia baldams rafinuotą išvaizdą.

 

Šviesių spalvų, minimalistiniai baldai puikiai dera prie baltų sienų ir masyvių užuolaidų. Sienų apdailos plokštės suteikia jaukumo.
 

Baltos spalvos klasikiniai svetainės baldai su prabangiomis detalėmis: lenktomis kojelėmis, lenktomis plokštėmis, pintomis durelėmis ir keramikinėmis rankenėlėmis.

 

    SUDOMINO? SUSISIEKITE