1      MODERNI VIRTUVĖ

 

Šviesios spalvos poliruoto MDF fasadai be rankenėlių suteikia namams jaukumo ir įsilieja į aplinką. Margas stalviršis ir sienelė sukuria kontrastą lygiems fasadams. Prie salos prijungtas valgomasis stalas padalina erdvę.

Interjero autorė Jovita Jankauskienė. Fotografas Leonas Garbačauskas

 

 

   2         KLASIKINĖ VIRTUVĖ
 

Išskirtinio dizaino virtuvė iš dažytos MDF plokštės. Prabangos įspūdį kuria raižiniai, stiklo durelės, keramikinės rankenėlės, pinti fasadai.

 

           3  MODERNI VIRTUVĖ
 
Integruota buitinė technika, šviesios ir tamsios spalvų derinys, virtuvinė “sala” su pusbariu – puikus sprendimas ieškantiems patogios virtuvės.
 

        4         KLASIKINĖ VIRTUVĖ

 
Solidūs, klasikiniai baldai. Prabangūs, pagaminti iš natūralaus ąžuolo.
 

   5       MODERNI VIRTUVĖ

 
Moderni virtuvė, puikiai tinkanti prie klasikinio stiliaus interjero. Blizgaus dažymo fasadai, išfrezuotos rankenėlės, itin talpios spintelės, atviros lentynėlės.
 

   6        INDUSTRINIO STILIAUS VIRTUVĖ

Mėgstantiems industrinį stilių, nestandartinius sprendimus, patiks ši virtuvė, pagaminta iš dažytos plokštės. Puikus spalvų bei formų derinys.

 

   7        MODERNIOS KLASIKOS VIRTUVĖ

Virtuvė, kur visos detalės šiuolaikiškos ir originalios: ąžuolo lentynos, netradicinės formos rankenėlės, plonas stalviršis.

 

 

   8      MODERNI VIRTUVĖ

Mėgstantiems minimalistinį stilių, patiks ši virtuvė, pagaminta iš blizgiai dažytos ir ąžuolo faneruotės plokščių. Čia visos detalės šiuolaikiškos: įfrezuotos rankenėlės, plonas stalviršis, aiškios formos.

 

  9      KLASIKINĖ VIRTUVĖ

 

Šio baldų komplekto fasadai pagaminti iš prabangiai, tačiau jaukiai atrodančios balintos ąžuolo medienos. Jaukumo, švaros įspūdį kuria ir dažytas stiklas.

 

 

   10  MODERNI VIRTUVĖ
 

Prabangiai atrodanti virtuvė iš natūralios medienos (ąžuolo) lukšto ir dažytos plokštės. Modernaus stiliaus salelė, išfrezuotos rankenėlės, blizgūs paviršiai, integruota buitinė technika – prabangiems, bet jaukiems namams.

 

           11  MODERNI VIRTUVĖ
 
Itin jauki, pastelinių spalvų virtuvė, blizgiomis, dažytomis durelėmis. Originalumo suteikia atviros lentynėlės, dažyto stiklo sienos danga.
 

        12         MODERNI VIRTUVĖ

 
Mėgstantiems gaminti patiks ši virtuvė, kuri yra itin talpi, turinti didelį darbastalį, praktišką laminuotą stalviršį
 

   13       MODERNI VIRTUVĖ

 
Balti matiniai MDF fasadai be rankenėlių, paprasti išplanavimo ir spalvų sprendimai – šiandieninė tendencija.
 

   14        KLASIKINĖ VIRTUVĖ

Moderni klasika, kur neutralios baldų spalvos papildomos ryškiomis keramikinėmis plytelėmis bei indauja su stiklo durelėmis. Įspūdingas valgomasis stalas visai šeimai, ir talpus sandėlis maisto produktams.

 

   15        MODERNIOS KLASIKOS VIRTUVĖ

Pilkos spalvos virtuvė su filingais puikiai dera su stiklo durelėmis ir atvira knygų lentyna, kuri pagyvina interjerą. Plonas stalviršis ir subtilaus stiliaus rankenėlės kuria prabangos įspūdį.

 

 

   16      MINI VIRTUVĖ

Minimalistinė virtuvė mažoms patalpoms. Fasadai iš laminuotos plokštės, modernus išplanavimas, pagal ergonominius reikalavimus sumontuota buitinė technika. Apgalvota iki smulkmenų – dėmesio neblaško jokios nereikalingos detalės.

 

  17      KAIMIŠKO STILIAUS VIRTUVĖ

 

Didelė ir patogi virtuvė nebijantiems drąsių sprendimų: juodas fasadas, aktyvios sienos plytelės ir suolas vietoje įprastų kėdžių.

 

 

18        MODERNI  VIRTUVĖ

 

Šviesios dažytos plokštės ir medžio imitacijos derinys, kuris suteikia jaukumo virtuvės interjerui. Frezuotos rankenėlės puikiai įsilieja į bendrą virtuvės vaizdą.

 

    SUDOMINO? SUSISIEKITE